Originální M4 sumka Eagle Industries s Kydexem | AOR 1 | 2x1 Mag



Popis
Taktický nylon pro bleskové přebíjení.
-
Elitní standard: Eagle Industries je symbolem odolnosti. Tento kousek ve vzoru AOR 1 (kód 5A1) jasně odkazuje na výstrojní zakázky pro americké speciální jednotky (US Navy SOF).
-
Konstrukce a Kydex (FB): Sumka je koncipována pro nesení 2 zásobníků (do každé sekce přijde jeden). Obsahuje vnitřní plastovou/kydexovou výztuhu (Fire Base - FB). Ta zajišťuje, že se prázdná sumka nezbortí, a plný zásobník z ní nevypadne ani při běhu (lze ji tedy používat s otevřenou chlopní pro CQB situace).
-
Jištění: Horní chlopně se zajišťují na suchý zip. Lze je také ohnout a zasunout za zásobník, pokud preferujete "Open Top" design.
-
Uchycení: Zadní strana je plně pošita MOLLE/PALS vazbou a vybavena čtyřmi popruhy s kovovými druky pro stabilní uchycení na taktickou vestu.
-
Stav: Zcela nové, nepoužité armádní přebytky (New Old Stock). Na štítku je uvedena plná nomenklatura "M-4 DBL PCH, 1 MAG PER PCH W/ KYDEX" a datum výroby 02/11.
Technické parametry:
-
Typ výstroje: Double M4 Mag Pouch (Dvojitá sumka)
-
Kapacita: 2x STANAG / AR-15 zásobník
-
Specifikum: Vnitřní Kydexová vložka (FB - Fire Base)
-
Výrobce: Eagle Industries (Made in USA)
-
Maskování: AOR 1 / 5A1
-
Rok výroby: 2011
-
Uchycení: MOLLE / PALS
-
Stav: Nové (Nepoužité)
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
